Poliklinika Azabagić je osnovana 1996. godine u Tuzli, Bosna i Hercegovina, osnivač je rahmetli prim. dr Alija Azabagić, specijalista maksilofacijalne i oralne hirurgije.
Sub - Ned: Ne radimo

3. Dr. Amir Azabagić

Početna  /  3. Dr. Amir Azabagić
3. Dr. Amir Azabagić
Stomatolog
Zakažite termin
We are here for you

Zakažite termin

Dr. Amir Azabagić rođen je 1975. godine u Tuzli. Tu je završio osnovnu školu Braća Ribar (Novi grad) i srednju Medicinsku školu. Upisuje Medicinski fakultet u Tuzli a nakon treće godine se prebacuje na Stomatološki fakultet u Sarajevu koji i završava te stiče zvanje doktora stomatologije. Trenutno obavlja funkciju direktora Z.U.Poliklinike Azabagić. Pored profesionalnog rada volonterski je predsjednik upravnog odbora Fondacije tuzlanske zajednice.

Specialty Stomatolog
Zanimanje Doktor
Work Days Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak
Izuzetno kvalitetna usluga sa osobljem koje je više nego profesionalno i stručno bez dugih čekanja uz veoma povoljne cijene,
Zoran Mladenović
Profesionalno i ljubazno osoblje. Poseban profesionalizam D.Amira Azabagića sa stomatologije. Sve pohvale.
Jasmin Ramić
Sve pohvale.